cs en de

agro novinky

 Reporty

Týdenní reporty

Denní reporty

Objednávka zasielanie reportov.

Meno:
Priezvisko:
Firma:
Email:
Denný report: Ano (2 týždny zadarmo)
Týždenný report: Ano (zdarma)

Reporty info

Zasielanie reportov je nezávislý informačný servis do Vašej e - mailovej schránky , či už formou denných alebo týždenných reportov .


Týždenný report
je sumár toho najdôležitejšieho , čo sa v predchádzajúcom týždni udialo a je úplne ZADARMO .Denný report obsahuje vývoj cien hlavných poľnohospodárskych komodít za posledných 24 hodín . Každé ráno ho nájdete vo svojom e - maili . Táto služba je spoplatnená čiastkou 5 € mesačne ( bez DPH ) .

Uvedená cena sa vzťahuje na jednu fakturačnú adresu . Ak teda vo Vašej spoločnosti využijú informácie aj kolegovia , budú reporty zasielané aj na ich adresy v rámci jedného poplatku .
 

Zasielanie denných reportov
je prvé 2 týždne zadarmo . Každý kto má záujem o túto službu , si ju môže po dobu dvoch týždňov nezáväzne vyskúšať . Následným zaplacením poplatku bude záväzne objednaná , v opačnom prípade prestaneme reporty zasielať .


Individuálne report - V rámci našich služieb sme pripravení Vám vytvoriť a poskytnúť individuálny report . Cena za individuálny report by sa odvíjala od množstva informácií v ňom obsiahnutých a frekvenciu jeho zasielania . O tejto možnosti sa informujte priamo na telefónnom čísle +420 739 361 100 , alebo na e - maili miroslav.rumpli@agrokompas.sk