cs en de

o nás

Vážení užívatelia portálu agroserver,

Náš tím má mnohoročné skúsenosti v oblasti obchodovania a spracovania poľnohospodárskych komodít v Českej republike aj v zahraničí. Našou snahou je prehľadne a profesionálne sprístupniť všetky zásadné informácie pre tých, ktorí sa aktívne pohybujú na "poli" českého poľnohospodárstva a AGRO obchodu.

Je to už dávno, kedy boli ceny stabilné a pokles či nárast sa meral na desiatky Sk za týždeň či mesiac. Špekulatívne obchody na svetových burzách môžu zmeniť ceny aj o niekoľko stoviek za hodinu. V dnešnom globalizovanom svete zmena ceny na burze na druhej strane pologule do niekoľkých minút menia ceny komodít u Vás na dvore. To vytvára veľký tlak na dostatok aktuálnych informácií pri rozhodovaní. Predtým rozhodoval o cene obchodnej um a logistika, dnes už viac termín uzatvorenia obchodu, čiže odhad vývoja cien v čase. To, čo dnes bolo výhodné, zajtra môže byť zlý obchod. Na našom portáli Vám prehľadne poskytujeme veľa dôležitých informácií pre Vaše každodenné rozhodovanie.

Začína byť tiež veľmi náročné spracovávať informácie od mnohých rôznych obchodných spoločností, ktorí Vás zásobujú cez SMS-ky či emaily desiatkami ponúk alebo dopytov v rôznych menách, parite, s rôznymi príplatkami a zrážkami, mnohokrát aj v rôznych jazykoch. Rad týchto ponúk má platnosť len niekoľko hodín a ich spracovanie trvá veľa času a vyžaduje veľké úsilie. Naši snahou je poskytnuť vám tieto informácie na jednom mieste, vždy aktuálne, prehľadné a v jednotnej forme. Obchodníkom zase dávame možnosť konkurovať s ponukou aj u tých zákazníkov, ku ktorým by sa inak k nedostali. Veríme, že vďaka nám budete mať dostatok relevantných informácií k tomu, aby ste mohli urobiť v danú chvíľu ten najlepší obchod.

Dúfame, že ste s našim portálom spokojní a radi privítame Vaše podnety na zlepšenie našich služieb.

Ďakujeme za Váš záujem.


Ing. Štěpán Pojer
manažér portálu